Cold Combat

Posilnite váš imunitný systém a zlepšite odolnosť voči prechladnutiu a chrípke.

zľava

Cold Combat
 • podporuje správne fungovanie imunitného systému,
 • výnimočná kombinácia bazy čiernej, právenky latnatej, beta-glukánu a vitamínu C,
 • zmierňuje únavu a vyčerpanosť,
 • vysoký obsah antioxidantov, ktoré chránia bunky pred oxidatívnym stresom.

článok

Tipy na posilnenie imunitného systému v období chrípok, prechladnutí ale aj na cesty do turistických destinácií.


 

13,60 €

7,50 €

Skladom

alebo zavolajte na +421 48 202 89 66

Balenie: 60 kapsúl

Chráňte sa pred prechladnutím!

Cold Combat v sebe ukrýva výnimočnú kombináciu bazy čiernej, právenky latnatej, beta-glukánu a vitamínu C. Kombinácia výťažkov účinne posilní fungovanie imunitného systému ešte pred príchodom chladného počasia.

Cold Combat je určený všetkým, ktorí:

 • chcú posilniť svoj imunitný systém,
 • sú náchylní k častým nachladnutiam,
 • sú často v kontakte s chorými (pracovníci v zdravotníctve, vychovávatelia, učitelia atď.).

Pravidelným užívaním produktu Cold Combat posilníte svoj imunitný systém, zlepšíte svoju odolnosť voči infekčným chorobám a znížite frekvenciu nachladnutia a chrípky. Takto môžete chladné dni privítať v plnom zdraví, plný energie a bez usmrkaného nosu!

Ako Cold Combat posilní fungovanie vášho imunitného systému?

Baza čierna

Už stáročia sa plody bazy čiernej používajú ako domáci liek proti nachladnutiu, chrípke a pri zvýšenej telesnej teplote. Výťažok z plodov bazy čiernej obsahuje veľké množstvo antokyanov, veľmi silných prírodných antioxidantov, ktoré povzbudzujú správne fungovanie imunitného systému. 

Plody bazy čiernej:

 • obsahujú 5-krát viac antokyánov ako čučoriedky,
 • majú 2-krát silnejší antioxidačný účinok ako brusnice,
 • majú silnejší antivírusový účinok ako echinacea.

Baza čierna má výnimočný vplyv na imunitný systém a pomáha zmierňovať príznaky prechladnutia už počas niekoľkých dní.

Beta-glukány

Beta-glukány sú prírodné polysacharidy, ktoré sa nachádzajú okrem iného aj v bunkovej stene kvasiniek. Radia sa prevažne medzi nerozpustné vlákniny. Niektoré výskumy poukazujú na to, že beta-glukány môžu zohrávať dôležitú úlohu pri podpore imunitného systému. Mechanizmus účinku prebieha prostredníctvom väzby na makrofágy v čreve, po rozštiepení sa časti glukánov viažu na neutrofilné granulocyty, ktoré aktivujú imunitnú reakciu tela.

Právenka latnatá

Málo známa a zriedkavo využívaná rastlina právenka latnatá (Andrographis paniculata), je oddávna používaná v ajurvédskej medicíne pre zvýšenie odolnosti. V poslednom čase moderná medicína odhaľuje imunostimulačné vlastnosti tejto výnimočnej rastliny z Indie a zo Srí Lanky, kde je nenahraditeľnou pri liečbe horných dýchacích ciest, zvýšenej telesnej teploty a príznakoch chrípky. 

Vitamín C

Vitamín C patrí medzi základné látky potrebné pre ľudské telo, čo znamená, že ho musíme prijímať v primeraných množstvách každý deň. Vitamín C pomáha pri:

 • optimálnom fungovaní imunitného systému,
 • ochrane buniek pred oxidatívnym stresom (voľnými radikálmi),
 • odstraňovaní únavy a vyčerpanosti atď.

V období nestáleho počasia, ktoré občas nedokážu predpovedať ani meteorológovia, je dôležité, aby ste siahli po väčších dávkach vitamínu C. Dostatočný denný príjem vitamínu C zníži frekvenciu, trvanie a závažnosť nachladnutia a zo dňa na deň posilní vaše zdravie. 

V správnom čase siahnite po kapsulách Cold Combat, ktoré obsahujú kombináciu bazy čiernej, beta-glukánu, právenky latnatej a vitamínu C a ukážte nachladnutiu, že nemá šancu! 

ZLOŽENIE (v 2 kapsulách/dennej dávke): extrakt z plodov bazy čiernej (Sambucus nigra) s antokyanidínmi 900 mg, extrakt z nadzemnej časti Právenky latnatej (Andrographis paniculata Nees) s min. 20 % andrografolidmi 200 mg, beta-glukán (1,3/1,6 D) fermentovaný z pivných kvasiniek (Saccharomyces cerevisial) min. 70 % beta-glukánu 140 mg, kyselina L-askorbová (vitamín C) 160 mg, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý (rastlinného pôvodu),  kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza.

 NÁVOD NA POUŽITIE: Odporúčaná denná dávka je 1 kapsula po raňajkách a 1 kapsula po večeri, zapiť s 2 dl vody. 

 DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE: Odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú správnu funkciu organizmu.

 UPOZORNENIE:  Ak ste precitlivený alebo alergický na niektorú zložku tohto produktu, pred použitím sa poraďte so svojím lekárom. Tento výživový doplnok sa neodporúča tehotným ženám a dojčiacim markám. Nevhodné pre deti do 3 rokov.

 UCHOVÁVANIE: Uchovávajte mimo dosahu malých detí! Skladujte na tmavom a suchom mieste, pri teplote do 25 °C.

Podobné články
 

Podobné produkty