Throat Lollipops

Lízanky, ktoré upokojujú podráždené hrdlo u detí

1+1 zadarmo

Throat Lollipops
  • Vo forme lízanky, ktorá je zvlášť príjemná pre deti
  • Prírodné zložky: med, šalvia, ibišek, citrón, malinová šťava, vitamín C
  • Bez umelých sladidiel
  • S príchuťou maliny a lesnej jahody
  • Vitamín C zohráva úlohu pri fungovaní imunitného systému
  • Šalvia a ibišek má priaznivé účinky pri podráždenom hrdle a hltane
  • Vhodné pre deti staršie ako 3 roky

 
3,90 €

Skladom

alebo zavolajte na +421 48 202 89 66

Boľavé hrdlo u najmenších

Ak vaše dieťatko pocíti bolesť v hrdle, býva mimoriadne podráždené, nepokojné a náladové. Kvôli bolesti sa mu ťažko prehĺta, rozpráva, je a pije.

Bolesť je následkom zápalu hltanu. Vo väčšine prípadov, skoro v 90%, bolesť hrdla spôsobujú vírusové infekcie. S väčšinou infekcií sa telo vyrovná samo, no každopádne sa odporúča, aby sme bolesť hrdla zmiernili prírodnými prípravkami.

Novou, pre detí príjemnou formou zmiernenia bolesti hrdla, sú lízanky na hrdlo (Throat lollipops) s príchuťou maliny a lesnej jahody. Prírodné výťažky zo šalvie a ibišeku, ktoré sa nachádzajú v lízankách Throat lollipops, priaznivo pôsobia na hrdlo, hltan a hlasivky.

Ako fungujú lízanky na bolesť hrdla Throat lollipops?

Lízanky Throat lollipops obsahujú prírodné bylinné výťažky, ktoré majú, v kombinácii s medom priaznivé účinky na zápal hltanu a zmierňujú bolesti hrdla.

Šalvia a ibišek majú povestné účinky v ľudovom liečiteľstve. Pomáhajú pri rôznych druhoch zápalu hrdla a hltanu.

Vitamín C zohráva dôležitú úlohu pri fungovaní imunitného systému.

Okrem toho, lízanky Throat lollipops obsahujú aj med, citrón a malinovú šťavu. Lízanky majú veľmi príjemnú malinovú a jahodovú príchuť, ktorá deťom veľmi chutí.

Zloženie (v 3 lízankách): cukor, glukózový sirup, 300 mg zmiešaný kvetový včelí med, 180 mg hustý extrakt z koreňa ibišu lekárskeho (Althaea Officinalis), regulátor kyslosti: kyselina citrónová, citrónový koncentrát, malinová šťava, 90 mg hustý extrakt z listov šalvie lekárskej (Salvia officinalis), kyselina L-askorbová (37,5 mg vitamínu C – 47 % RVH*), príchute: malina, jahoda obyčajná.
*RVH – referenčná výživová hodnota

Spôsob použitia: Odporúčaná denná dávka: 1-3 lízanky. Vhodné pre deti staršie ako 3 roky.

Dôležité informácie: Odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadnu funkciu organizmu.

Uchovávanie: Uchovávajte mimo dosahu malých detí! Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote pod 25 °C.