10 DAYS Fast Slim

Doplnok stravy. Intenzívny 10-dňový program na chudnutie

-30%

10 DAYS Fast Slim

Intenzívny 10-dňový program na chudnutie

Zoštíhľujúci program pre všetkých, ktorí sa túžia zbaviť niekoľkých kilogramov navyše v priebehu 10-ich dní!

 • Kombinácia 3 starostlivo vybraných doplnkov, ktoré prispievajú k regulácii telesnej hmotnosti.
 • Obsahuje praktickú príručku s účinnou diétou, ktorú zostavili odborníci na výživu, cvičebný program a dávkovač na lieky na odkladanie a dávkovanie kapsúl.
 • Má trojnásobný účinok: odvádza z tela prebytočnú vodu, upravuje hladinu glukózy v krvi a podporuje správnu funkciu metabolizmu vášho organizmu.


 

25,60 €

17,90 €

Skladom

alebo zavolajte na +421 48 202 89 66

Balenie: 20 + 20 + 20 kapsúl

Chceli by ste schudnúť pár prebytočných kilogramov v priebehu 10 dní?

Vrátili ste sa z dovolenky, počas ktorej ste ochutnávali výborné jedlá a nápoje a pribrali nejaké to kilo navyše? Alebo vás dovolenka ešte len čaká a chceli by ste v čo najkratšom čase vyzerať dobre? Potrebujete čo najrýchlejšie schudnúť zopár kilogramov?

S týmto problémom sa každý z nás už stretol. Predstavujeme vám 10-dňový program na chudnutie!

Kompletné a účinné riešenie ako na dlani!

Intenzívny program na chudnutie 10 DAYS Fast Slim obsahuje 3 starostlivo vybrané prírodné výživové doplnky, prispôsobenú diétu a cvičebný program, ktorý umožňuje, aby ste v priebehu 10-tich dní schudli niekoľko kilogramov.

Prírodné výživové doplnky

Balíček 10 DAYS Fast Slim obsahuje kombináciu 3 prírodných výživových doplnkov, ktoré prispievajú k rýchlym výsledkom a strate prebytočných kilogramov.

 • kapsuly A - DRAINER – detoxikujú telo, pomáhajú z neho vylúčiť nepotrebnú vodu a tým ho pripravia na proces intenzívneho chudnutia,
 • kapsuly B - GLUCOSE BALANCE – regulujú hladinu cukru v krvi, čím zabraňujú vzniku návalov hladu, podporujú rozklad tukov a taktiež urýchľujú stratu prebytočných kilogramov,
 • kapsuly C - METABOLISM SUPPORT – zabraňujú ukladaniu prijatých tukov, urýchľujú rozpúšťanie tukových zásob a prispievajú k mimoriadnym výsledkom už za 10 dní!

Prispôsobená diéta pre najlepšie výsledky

Rýchla 10 DAYS Fast Slim diéta má tri veľmi jednoduché pravidlá:

 • Obmedzený prísun sacharidov 
 • Zvýšený prísun bielkovín (proteínov) 
 • Zákaz priemyselne spracovaných potravín

Prečo diéta opísaná v programe funguje bez toho, aby ste držali hladovku? Prečo pri tomto type diéty telo zrýchlene spotrebúva tukové zásoby? Toto objasnili veľmi jednoducho a jasne naši špecialisti na výživu v praktickej príručke, ktorú automaticky získavate ako súčasť programu. 

Cvičenie - pre zdravé chudnutie

Každá zdravá diéta, aj keď iba 10-dňová, zahŕňa pohyb. Cvičenia, ktoré sú opísané v programe sú vhodné pre všetkých, pre začiatočníkov ale aj pre aktívnych športovcov. Každopádne je dobré si uvedomiť, že telesná aktivita zásadne napomáha k intenzívnejšiemu spaľovaniu kalórii. Spaľovaním tukových zásob a budovaním svalovej hmoty zabezpečíme, že telo spotrebuje viac kalórii, aj keď je v pokojnom režime. To znamená, že kilogramy budú ubúdať, aj keď diétu ukončíte - cez deň aj v noci!

Prečo je program 10 DAYS Fast Slim účinný?

Pretože ide o kombináciu výživových doplnkov a starostlivo navrhnutého jedálneho lístka, ktorý zostavili naši špecialisti na výživu.

Skoro každý z nás je schopný dodržiavať 10-dňový program. Ide o jednoduchý program, pri ktorom nebudete mať potrebu neustále sledovať čas ani "študovať" stravovacie návyky a dokonca nepotrebujete ani nutričné vedomosti.

Ide o reálny program pre reálnych ľudí.

Jedlá, ktoré odporúčame, sú jednoduché a na ich prípravu potrebujete celkom obyčajné potraviny, ktoré vám nespôsobia prievan v peňaženke.

Užívanie kapsúl nie je zbytočne komplikované (2x po raňajkách, 2x po obede a 2x po večeri, s 2 dl vody). Okrem toho s programom získavate praktický dávkovač na lieky na ukladanie kapsúl.

 Program 10 DAYS Fast Slim je určený všetkým, ktorí:

 • túžia v krátkom čase schudnúť pár kilogramov
 • potrebujú viditeľný výsledok diéty v mimoriadne krátkom čase,
 • chceli by vylepšiť svoju postavu pred dôležitou spoločenskou udalosťou (svadba, narodeniny, výročie, maturita ...)
 • dbajú o udržanie optimálnej telesnej hmotnosti,
 • chceli by zhodiť prebytočné kilogramy,
 • radi nasledujú overené programy na chudnutie.

ZLOŽENIE (kapsuly A DRAINER): (v 2 kapsulách/dennej dávke): koncentrovaná sušená šťava z koreňa čiernej reďkovky (Raphanus sativus) 400 mg, suchý extrakt z koreňa prestupu lekárskeho (Smilax officinalis) 300 mg, suchý extrakt z listu Orthosophonu (Orthosiphon stamineus) s 2 % draslíka 300 mg, suchý extrakt z plodu čierneho korenia (Piper nigrum) s 10 – 15 % piperínu 20 mg, protihrudkujúca látka: magnéziumstearát rastlinného pôvodu, kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza, farbivo: oxid titaničitý, žltý oxid železitý.

ZLOŽENIE (kapsuly B GLUCOSE BALANCE): (v 2 kapsulách/dennej dávke): prášok zo stielky hnedej morskej riasy v prášku (Ascophyllum nodosum) 600 mg (180 mg jódu – 120 % ODD *), suchý extrakt z kôry škoricovníka cejlónskeho (Cinnamomum verum) 400 mg, protihrudkujúca látka: magnéziumstearát rastlinného pôvodu, kapsula: hydroxypropylmethylcelulóza, farbivo: oxid titaničitý, žltý oxid železitý.
*ODD = odporúčená denná dávka

ZLOŽENIE (kapsuly C – METABOLISM SUPPORT): (v 2 kapsulách/dennej dávke): suchý extrakt z listov artičoky zeleninovej (Cynara scolymus) s 2 – 5 % cynarínu 400 mg, extrakt z plodu papáje (Carica papaya) s proteolytickou aktivitou (max. 0,5 % laktózy) 200 mg, cholín bitartátu 200 mg, suchý extrakt z koreňa ďumbiera lekárskeho (Zingiber officinale) s min. 5 % gingerolu 100 mg, suchý extrakt z plodu kajenského korenia (chilli) (Capsicum frutescens) 80 mg, extrakt z plodov čierneho korenia s 10 – 15 % piperínu (Piper nigrum) 20 mg, protihrudkujúca látka: magnéziumstearát rastlinného pôvodu, kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza, farbivo: oxid titaničitý, žltý oxid železitý.

NÁVOD NA POUŽITIE:

 • Kapsuly A: Odporúčaná denná dávka sú 2 kapsuly po raňajkách, zapiť s 2 dl vody.
 • Kapsuly B: Odporúčaná denná dávka sú 2 kapsuly po obede, zapiť s 2 dl vody.
 • Kapsuly C: Odporúčaná denná dávka sú 2 kapsuly po večeri, zapiť s 2 dl vody.

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Veľmi dôležitá je pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl.

UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ak ste precitlivený alebo alergický na niektorú zložku tohto výživového doplnku alebo máte ochorenie štítnej žľazy, pred použitím sa poraďte so svojím lekárom. Kajenské korenie môže spôsobiť podráždenie sliznice tráviaceho traktu. 

UCHOVÁVANIE: Uchovávajte mimo dosahu malých detí! Uchovávajte na tmavom a suchom mieste, pri teplote do 25 °C.

Podobné produkty